Vítáme Vás

Život přináší bohužel i nepříjemné skutečnosti.

 

Proto s velkým zármutkem oznamujeme, že nás v sobotu navždy opustil František Červenka, který bohužel prohrál svůj poslední boj se zákeřnou nemocí.

 

Na Fandu, jak mu všichni na OFS říkali, budeme vzpomínat jako na jednoho z největších odborníků v oblasti legislativy, na člověka oddaného našemu milovanému sportu, ale hlavně na skvělého kamaráda...

 

VV OFS Kladno rozhodl, že všechna víkendová utkání okresních soutěží budou vzhledem k této události začínat minutou ticha.

 

Na počest Františka Červenky se dále každoroční turnaj mládeže Vánoční Kladno bude nyní jmenovat "Vánoční Kladno Františka Červenky".

 

Fando, ať Ti to tam nahoře kope!

 

 

 

NA ÚŘEDNÍ DESCE V SEKCI DOKUMENTY NALEZNETE PRAVIDLA PRO DODRŽENÍ HYGIENICKO-EPIDEMIOLOGICKÝCH OPATŘENÍ

 

PROTOKOL O BEZINFEKČNOSTI - DRUŽSTVA

- Jedná se o formulář, který je nutné vozit na každé utkání a řádně jej vyplnit. Vedoucí družstva vždy zodpovídá za správnost vyplnění formuláře, který následně předá pro kontrolu rozhodčím. V protokolu je potřeba mít vždy uvedené všechny osoby v ZoU, jinak nebudou připuštěny ke hře.

Protokol o bezinfekčnosti - družstva je záměrně zhotoven ve 2 souborech (Word, pdf), pro možnost vyplnění protokolu na PC.

 

Pro ty, kteří se setkali s Covid bezinfekčností v soutěžích SKFS, tak se jedná o stejný model.


 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Aktuální výsledky:
ÚŘEDNÍ DESKA FAČR

OFICIÁLNÍ VÝSLEDKY

ZPRÁVA PRO OFS

HLÁŠENÍ TURNAJŮ A PŘÁTELÁKŮ

informační systém
FAČR



<< Září 2021>>
PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Předpověď počasí
 
OKRESNÍ FOTBALOVÝ SVAZ KLADNO, Stadion SK Kladno, Františka Kloze 2628, 272 01 Kladno | e-mail: ofs-kladno@atlas.cz | admin |