OBSAZENÍ

PŘÁTELSKÁ UTKÁNÍ OFS KLADNO 2024

Datum Čas Domácí Hosté Místo utkání R AR1 AR2 Pozn
23.7.2024 18:30 SK Kladno B Motorlet B Novo Kladno Asník Černý Fiala  
24.7.2024 18:30 SK Slaný A SK Kladno  SK Slaný Gerhardt Mareš Neliba  
27.7.2024 14:00-17:00 Memoriál Josefa Hermana   SK Slaný Paleček   x 2x
27.7.2024 10:00 SK Kladno U19 Vyšehrad U19 Rozdělov Nykl Hudera Černý  
27.7.2024 12:00 SK Kladno U17 Vyšehrad U19 Rozdělov Hudera x x  
27.7.2024 10:15 SK Slaný A Rokycany SK Slaný Petržela Poncar Říha  
27.7.2024 10:15 AFK Tuchlovice SK Kladno Srby Zíka Mareš Zuska  
27.7.2024 14:00 + 16:00 SK Kladno U15/U14 Most U15/U14 Rozdělov Hudera x x  
27.7.2024 15:00+17:30 Memoriál Jana Burgera   V. Přítočno Masopust Nykl Volf  
27.7.2024 17:00 Baník Švermov Lubná Švermov Laštovička     3x
28.7.2024 15:00+17:30 Memoriál Jana Burgera   V. Přítočno Pech Volf Nykl  
28.7.2024 17:00 SK Slaný B Sokol Lány SK Slaný Mareš Laštovička T. Pejša  
31.7.2024 18:30 SK Kladno B SK Doksy Novo Kladno J. Pejša Zíka Kalík  
3.8.2024 9:00-16:30 Memoriál Jiřího Kukelky   Hostouň Paleček     3x
3.8.2024 10:00 SK Kladno U16 Rokycany U16 Rozdělov Kalík x x  
3.8.2024 9:45 + 12:00 SK Slaný U19/U17 bude upřesněno SK Slaný Hudera Novák Bajer  
3.8.2024 10:15 AFK Tuchlovice Tempo Praha Srby       3x
3.8.2024 13:00-19:00 Memoriál muži Olovnice   Olovnice Čechovský Kalík Masopust  
3.8.2024 15:00 + 17:00 Turnaj mužů Braškov   Braškov Pech Volf Nykl  
3.8.2024 17:00 Sokol Vraný Baník Švermov Vraný Novák x x  
4.8.2024 10:15 SK Slaný B Libušín SK Slaný Svoboda Říha Hnilička  
4.8.2024 10:15 SK Lhota Jíkev Dobrovíz Mareš Asník Hudera  
4.8.2024 15:00 + 17:00 Turnaj mužů Braškov   Braškov Pech Volf Nykl  
4.8.2024 17:30 SK Slaný U15 Pšovka Mělník U15 SK Slaný Masopust Kalík  Bajer  
7.8.2024 10:00 Mem. Vl. Marečka Dukla Praha U16 Rozdělov Hudera Paleček Černý  
7.8.2024 17:00 SK Kladno U15 Petřín Plzeň Novo Kladno Nykl x x  
10.8.2024 10:00 SK Slaný U15 Pšovka Mělník U15 SK Slaný Kalík Paleček Jirásek  
10.8.2024 10:15 SK Družec Sokol Hostouň B Družec Hudera x x  
10.8.2024 13:00-19:00 Turnaj Smečno   Smečno Kalík Paleček Hudera  
10.8.2024 14:00+16:00 Turnaj Dřetovice   Dřetovice Štefek x x  
10.8.2024 17:00 Sokol Vraný Sokol Jedomělice Vraný   x x 1x
10.8.2024 17:00 Baník Švermov FK Hýskov Švermov       3x
11.8.2024 10:00 + 12:00 SK Slaný U19/U17 bude upřesněno SK Slaný Poncar Kalík Paleček  
11.8.2024 15:00 SK Kladno U13/U12 Tempo Praha U12/U13 Novo Kladno Hudera Paleček x  
14.8.2024 10:30 SK Kladno U15 Aritma U15 Rozdělov Hudera x x  
17.8.2024 10:00 SK Kladno U13/U12 Neratovice U13/U12 Novo Kladno Hudera Paleček x  
17.8.2024 17:00 Smečno Hrdlív Smečno       3x
18.8.2024 10:00 + 12:00 SK Kladno U15/U14 Tempo Praha U15/U14 Rozdělov Hudera x x  
24.8.2024 10:00 + 12:00 SK Kladno U15/U14 Sokolov U15/U14 Rozdělov Novák x x  
31.8.2024 9:00- Turnaj Braškov U13   Braškov Masopust x x

 

ÚŘEDNÍ DESKA FAČR

OFICIÁLNÍ VÝSLEDKY

ZPRÁVA PRO OFS

HLÁŠENÍ TURNAJŮ A PŘÁTELÁKŮ

informační systém
FAČR



<< Červenec 2024>>
PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Předpověď počasí
 
OKRESNÍ FOTBALOVÝ SVAZ KLADNO, Stadion SK Kladno, Františka Kloze 2628, 272 01 Kladno | e-mail: ofs-kladno@atlas.cz | admin |