OBSAZENÍ
  Přátelská utkání          
8.8.20 10:00+12:00 so SK Kladno U15/U14 Střešovice U15/U14 Nykl   Rozdělov
8.8.20 10:15 so Hřebeč Meteor Praha VIII Švagr Sandev V., Neliba
 
8.8.20 10:15 so SK Kladno "A" Velvary "A" Asník Gerhardt, Pagáč  
8.8.20 10:30 so SK Slaný "A" Brozany Krejsa Svoboda, Mareš
 
8.8.20 13:00 so Turnaj   Hradecký  Choleva, Nový  Smečno
8.8.20 15:00 so Olovnice Kralupy Zálužský     
8.8.20 14:30+17:00 so Turnaj   Volf Nykl, Dvořák Dřetovice 
8.8.20 15:00+17:00 so Memoriál Z.Zábranského   Kalík Masopust, Bajer Braškov 
8.8.20 15:00+17:00 so Memoriál L.Oliče   Laštovička Donát, Jeřábek Bratronice 
8.8.20 17:00 so Pozdeň Klobuky Říha    
9.8.20 10:00 ne Tuchlovice dorost Zichovec dorost Kalík    
9.8.20 10:00 ne Lhota dorost Švermov dorost Nykl    
9.8.20 17:00 ne SK Kladno "B" Roudnice nad Labem Pejša T. Zíka, Pískač
Unhošť
9.8.20 10:15 ne SK Kladno U19 Rokycany U19 Pagáč    
9.8.20 10:30 ne SK Slaný "B" Libušín Ježek Svoboda, Říha  
9.8.20 14:30+17:00 ne Turnaj   Ježek  Svoboda, Říha  Dřetovice
9.8.20 15:00+17:00 ne Memoriál Z.Zábranského   Masopust Kalík, Bajer Braškov 
9.8.20 15:00+17:00 ne Memoriál L.Oliče   Mareš Laštovička, Jeřábek Bratronice
9.8.20 17:00 ne Vraný Černčice Hradecký    
9.8.20 17:00 ne Blevice Kralupy "B" Mitáš    
9.8.20 17:00 ne Velké Přítočno Hostivice Bázler Dvořák, Volf  
9.8.20 17:00 ne Zlonice Lenešice Nový     
9.8.20 17:00 ne V.Dobrá Králův Dvůr "B" Pagáč    
9.8.20 17:00 ne Slovan Kladno Mšec Stádník     
12.8.20 17:00 st SK Kladno U13/U12 Sokolov U13/U12   Kalík, Nykl  
12.8.20 17:00 st SK Slaný žáci ? Masopust     
12.8.20 18:00 st Tuchlovice SK Slaný "B" Mareš Neliba, Jeřábek Srby 
15.8.20 10:15 so Hřebeč Klecany Hájek Mareš, Pagáč  
15.8.20 13:00 so Memoriál V.Poteckého     Kalík, Čechovský  Olovnice
15.8.20 13:00-19:00 so Memoriál L.Noska       Běleč 3x
15.8.20 13:00-18:00 so Memoriál P.Richtra   Laštovička Jeřábek,  Zvoleněves 3x
15.8.20 16:00 so SK Kladno "B" D.Dušníky Stádník Mareš, Bajer Unhošť 
15.8.20 16:30 so Smečno Tuřany Nykl    
15.8.20 17:00 so Pozdeň Jedomělice Hradecký     
15.8.20 17:00 so Slovan Kladno Rynholec Svoboda    
16.8.20 17:00 ne Libušín "A" Velké Přítočno Mareš Bajer, Nykl  
16.8.20 11:00 ne Zichovec dorost Kročehlavy dorost Kalík     
16.8.20 15:00 ne Slovan Kladno dorost Zličín dorost Bajer    
16.8.20 17:00 ne Vraný Lužec Hradecký    
16.8.20 17:00 ne Lhota  Dobroměřice Kindl Hájek, Zálužský  
19.8.20 17:30 st Zichovec dorost Slovan Kladno dorost Kalík    
22.8.20 15:30 so Kročehlavy Tuchlovice Nykl    
22.8.20 17:00 so Zichovec Smečno      
22.8.20 17:00 so Vraný Rynholec      
22.8.20 17:00 so Třebichovice Pozdeň Masopust     
23.8.20 10:00 ne Tuchlovice dorost Č.Újezd dorost Nykl    Srby
23.8.20 11:00 ne Kročehlavy dorost Libiš dorost Masopust     
ÚŘEDNÍ DESKA FAČR

OFICIÁLNÍ VÝSLEDKY

ZPRÁVA PRO OFS

HLÁŠENÍ TURNAJŮ A PŘÁTELÁKŮ

informační systém
FAČR



<< Srpen 2020>>
PoÚtStČtSoNe
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Předpověď počasí
 
OKRESNÍ FOTBALOVÝ SVAZ KLADNO, Stadion SK Kladno, Františka Kloze 2628, 272 01 Kladno | e-mail: ofs-kladno@atlas.cz | admin |