SOUTĚŽE PŘÍPRAVEK - AKTUÁLNÍ INFORMACE

Soutěžní ročník 2020/2021 podzim

 Mladší přípravka 

  Skupina A      Skupina B   
1. Unhošť "A"
16:00  1. Kačice ÚT 17:00 
2. Akademie Kl. "A" ČT hř.Žehrovice
17:00  2. Lhota
17:00 
3. SK Kladno "A" ST hř.Rozdělov
17:00  3. Doksy PO
17:00 
4. Buštěhrad "A"
PO
17:00
4. Slovan Kladno ÚT
hlášenka
5. Slavoj Kladno ST
17:00
5. Tuchlovice PO
17:00
 
   
   
 
           
  Skupina C      Skupina D   
1. Hřebeč
17:00  1. Unhošť "B"
ST
16:00
2. Libčice
ČT
17:00
2. SK Kladno "B"
PO hř.Rozdělov
17:00
3. Brandýsek
PO
17:00  3. Buštěhrad "B"
ČT
17:00
4. Velvary
PO hř.UMT
16:30  4. Akademie "B"
PO hř.Žehrovice
17:00
5. Stehelčeves SO
10:15
5. Dobrá/Družec
17:00
6. SK Slaný "A"
ÚT
17:00
 
   
           
  Skupina E         
1. Švermov
NE hř.UMT
15:00       
2. Libušín

17:00      
3. Kročehlavy

17:00
     
4. SK Slaný "B"
ÚT
17:00
     
5. Hostouň ČT hř.Dobrovíz 16:30      
6. Zvoleněves

17:00
     
           
           
           
Rozlosování      Rozlosování
   
Skupina  A,B,D     Skupina C,E    
           
1. kolo  1-3  2-4-5  1. kolo 1-6-3 2-4-5
2. kolo  2-3
5-4-1
2. kolo 5-4-1 6-2-3
3. kolo  4-5
3-1-2
3. kolo 3-1-2 4-6-5
4. kolo  5-3
1-2-4
4. kolo 1-2-4
5-3-6
5. kolo  4-1  2-3-5  5. kolo 6-4-1
2-3-5
6. kolo  3-4
5-2-1
6. kolo 5-2-1 3-4-6
7. kolo  5-2
4-1-3
7. kolo 4-1-3 6-5-2
8. kolo  2-1  3-4-5  8. kolo 2-6-1 3-4-5
9. kolo  1-5  4-3-2  9. kolo 1-6-5 4-3-2
           
           
    Starší přípravka       
   

  

 
  Okresní soutěž A
    Okresní soutěž B
 
1. V. Přítočno "A"
PÁ 
17:00  1. Libčice
17:00
2. Unhošť "A" 
PÁ  17:00  2. Velvary "A"
ST hř.UMT
16:30 
3. Braškov

16:30  3. Brandýsek

17:00 
4. Hřebeč
ČT
17:00
4. Stehelčeves
PO
17:00 
5. Buštěhrad
ÚT 17:00 5. Zákolany
SO
13:00
6. Hostouň SO
10:00 hř.Dobrovíz
6. Hrdlív

17:00
           
  Okresní soutěž C
    Okresní soutěž D  
1. SK Slaný
PO
17:00  1. Kačice
ČT
17:00
2. Vinařice
NE
14:00  2. Doksy
ST 17:00
3. Švermov
NE
15:00 hř.UMT
3. Tuchlovice
ÚT
17:00
4. Kročehlavy "A"

17:00  4. Lhota

17:00
5. Akademie Kladno
ČT hř.Žehrovice
17:00
5. Slovan Kladno
ST
hlášenka
6. Libušín

17:00  6. SK Kladno
ČT hř.Rozdělov
17:00
           
  Okresní soutěž E
    Okresní soutěž F
 
1. P.Týnec
NE
10:00  1. V.Přítočno "B"

17:00
2. Tuřany
SO 10:00 2. Unhošť "B"
ČT 17:00
3. Pozdeň/Jedomělice
NE
10:00  3. Kročehlavy "B"
hlášenka
hlášenka
4. Zlonice
SO
3,5 hod před "A"
4. Velvary "B"
PÁ hř.UMT
16:30
       
   
           
           
           
           
Rozlosování      Rozlosování    
Skupina A,B,C,D
    Skupina E,F    
1. kolo  1-6-3  2-4-5  1. kolo 
1-2-3-4
 
2. kolo  5-4-1  6-2-3  2. kolo
2-3-4-1
 
3. kolo  3-1-2  4-6-5  3. kolo 3-4-1-2
 
4. kolo  1-2-4  5-3-6  4. kolo
4-1-2-3
 
5. kolo  6-4-1  2-3-5  5. kolo 1-2-3-4
 
6. kolo  5-2-1  3-4-6  6. kolo
2-3-4-1
 
7. kolo  4-1-3  6-5-2  7. kolo
3-4-1-2
 
8. kolo  2-6-1  3-4-5  8. kolo
4-1-2-3
 
9. kolo  1-6-5  4-3-2  9. kolo
1-2-3-4
 

 

 

ÚŘEDNÍ DESKA FAČR

OFICIÁLNÍ VÝSLEDKY

ZPRÁVA PRO OFS

HLÁŠENÍ TURNAJŮ A PŘÁTELÁKŮ

informační systém
FAČR



<< Srpen 2020>>
PoÚtStČtSoNe
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Předpověď počasí
 
OKRESNÍ FOTBALOVÝ SVAZ KLADNO, Stadion SK Kladno, Františka Kloze 2628, 272 01 Kladno | e-mail: ofs-kladno@atlas.cz | admin |