SOUTĚŽE PŘÍPRAVEK - AKTUÁLNÍ INFORMACE

 

 

  Starší přípravka       Starší přípravka        
  SK.  A       SK.  B        
1 UNHOŠŤ  A PO, úř.   1 HŘEBEČ ČT, úř.      
2 LHOTA PÁ, úř.   2 BUŠTĚHRAD ÚT, úř.      
3 HOSTOUŇ hlášenka (ÚT/ST)   3 KROČEHLAVY PA, úř.      
4 SK LADNO ST, úř.   4 ŠVERMOV NE, 15:00      
5 SLANÝ ÚT, úř.   5 V. DOBRÁ ST, úř.      
 6  VELVARY PÁ, 16:30              
                   
  Starší přípravka       Starší přípravka        
  SK.  C       SK.  D        
1 P.TÝNEC  NE, 10:00   1 DOKSY  ST, úř.      
2 POZDEŇ SO, 10:00   2 SLAVOJ KLADNO ST, úř.      
3 TUŘANY SO, 10:15   3 UNHOŠŤ  B ČT, úř.      
4 ZLONICE SO, 3h před úř.   4 SP. AKADEMIE KL. ČT, úř.      
5 ZVOLENĚVES ČT, 16:30   5 TUCHLOVICE ÚT, úř.      
                   
                   
  Starší přípravka                
  SK.  E                
1 KAČICE ČT, úř.              
2 V. PŘÍTOČNO PÁ, úř.              
3 VINAŘICE NE, 14:00              
4 LIBUŠÍN NE, 3h před B              
5 BRANDÝSEK PÁ, úř.              
                   
  Mladší přípravka       Mladší přípravka        
  SK.  A       SK.  B        
1 HOSTOUŇ hlášenka (ÚT/ST)   1 KROČEHLAVY PÁ, úř.      
2 UNHOŠŤ  A ÚT, úř.   2 HŘEBEČ PÁ, úř.      
3 SK KLADNO  A PO, úř.   3 SLAVOJ KLADNO PO, úř.      
4 LHOTA PÁ, úř.   4 ŠVERMOV NE, 15:00      
5 SLANÝ  A ÚT, úř.   5 TUCHLOVICE PO, úř.      
6 V. PŘÍTOČNO PÁ, úř.   6 V. DOBRÁ PÁ, úř.      
                   
  Mladší přípravka       Mladší přípravka        
  SK.  C       SK.  D        
1 HRDLÍV PÁ, úř.   1 BUŠTĚHRAD PO, úř.      
2 ZÁKOLANY PÁ, 16:00   2 DOKSY PO, úř.      
3 STEHELČEVES ČT, úř.   3 SK KLADO  B ČT, úř.      
4 LIBUŠÍN PÁ, úř.   4 SP. AKADEMIE KL. PO, úř.      
5 ZVOLENĚVES PÁ, úř.   5 SLANÝ  B ČT, úř.      
        6 UNHOŠŤ  B  ST, úř.      
                   
ROZLOSOVÁNÍ PRO 6 MUŽSTEV     ROZLOSOVÁNÍ PRO 5 MUŽSTEV
                   
                   
1. kolo 1,6,3 2,4,5     1. kolo   1,3 2,4,5
2. kolo 5,4,1 6,2,3     2. kolo   2,3 5,4,1
3. kolo 3,1,2 4,6,5     3. kolo   4,5 3,1,2
4. kolo 1,2,4 5,3,6     4. kolo   5,3 1,2,4
5. kolo 6,4,1 2,3,5     5. kolo   4,1 2,3,5
6. kolo 5,2,1 3,4,6     6. kolo   3,4 5,2,1
7. kolo 4,1,3 6,5,2     7. kolo   5,2 4,1,3
8. kolo 2,6,1 3,4,5     8. kolo   2,1 3,4,5
9. kolo 1,6,5 4,3,2     9. kolo   1,5 4,3,2

 

ÚŘEDNÍ DESKA FAČR

OFICIÁLNÍ VÝSLEDKY

ZPRÁVA PRO OFS

HLÁŠENÍ TURNAJŮ A PŘÁTELÁKŮ

informační systém
FAČR



<< Prosinec 2021>>
PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Předpověď počasí
 
OKRESNÍ FOTBALOVÝ SVAZ KLADNO, Stadion SK Kladno, Františka Kloze 2628, 272 01 Kladno | e-mail: ofs-kladno@atlas.cz | admin |